Saņemt piedāvājumu

Saņemt piedāvājumu

Spiediet šeit, lai pievienotu failus

Profesionāli tulkošanas pakalpojumi no/uz Baltijas valodām

Mēs ikdienā pastāvīgi sastopamies ar tulkošanas pakalpojumu nepieciešamību. Ja Jums nepieciešams profesionālais tulkojums no/uz angļu, vācu, spāņu vai kādu citu svešvalodu, esat izdarījuši pareizo izvēli. Tulkojumu birojs POLYGLOT piedāvā plašu pakalpojumu klāstu dažāda veida rakstisko, mutisko tekstu un dokumentu tulkošanā no latviešu un krievu valodas svešvalodās un otrādi.


Mums uzticas

/

Citadele banka


Mūsdienu dinamiskajā laikmetā bizness pieprasa ātrumu un kvalitāti it visā. Sadarbībai ar starptautiskajiem partneriem un klientiem tas ir jo īpaši svarīgi, tāpēc izvēlamies POLYGLOT, kas nodrošina precīzus dokumentu tulkojumus, ievērojot korektu terminoloģiju, par adekvātu samaksu un vienmēr laikā! Vienalga, kādā valodā mums nepieciešams dokumentu tulkojums, POLYGLOT to spēj paveikt! To apliecina mūsu sadarbība jau vairāku gadu garumā!

/

AD Baltic


Vienmēr laicīgi un kvalitatīvi tulkojumi auto rezerves daļu nozarē. Paldies par profesionālu pieeju!

/

BTA


Novērtējam POLYGLOT atsaucību, izrādot gatavību tulkot arī ļoti saspringtos apstākļos. To īpaši varējām izjust, kad īsā laikā vajadzēja tekstus vairākās valodās uzņēmuma jaunajai tīmekļa vietnei, kas faktiski tapa no jauna.

/

Herbalife


Viegla, un ātra komunikācija. Tulkojumi tiek atgriezti termiņā. Patīkami sadarboties.

/

Karcher


KARCHER dinamiskajā ikdienas darbā uzņēmuma POLYGLOT sniegtie pakalpojumi ir neatsverami. Ar POLYGLOT esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību jau vairākus gadus un augsti novērtējam sniegto pakalpojumu kvalitāti, operativitāti un precizitāti. SIA KARCHER vārdā vēlos pateikties POLYGLOT komandai par veiksmīgo sadarbību!

/

Reverta


AS „Reverta” veiksmīgi sadarbojas ar tulkošanas biroju „Polyglot” no 2011.gada 1.februāra, kad starp AS „Reverta” un tulkošanas biroju „Polyglot” tika uzsākta sadarbība par tulkošanas pakalpojumu sniegšanu. Šajā periodā tulkošanas birojs „Polyglot” ir pierādījis sevi kā uzticamu partneri tulkošanas pakalpojumu sniegšanā, sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus, paužot personisku attieksmi, iniciatīvu, izpratni par mūsu uzņēmuma darbības specifiku un dinamiku, ievērojot noteiktos termiņus un nepārkāpjot konfidencialitātes nosacījumus, saskaņā ar līgumā izvirzītajām prasībām. Tulkošanas biroju „Polyglot” iesakām kā uzticamu un profesionālu, ātri reaģējošu sadarbības partneri tulkošanas pakalpojumu nodrošināšanā.

/

Tenaсhem


Sadarbība ar POLYGLOT gan mutiskajos, gan rakstiskajos tulkojumos jau vairākus gadus ir ļoti atvieglojusi SIA TENACHEM ikdienu gan vietēja, gan starptautiska mēroga projektu virzībā. Augstu novērtējam POLYGLOT sniegto pakalpojumu kvalitāti un ātrumu, kā arī tulkošanas valodu sortimentu.

/

Veselības centrs 4


SIA „Veselības centrs 4” vairāku gadu garumā sadarbojas ar „POLYGLOT” tulkošanas biroju. “POLYGLOT” tulkošanas birojs nodrošina ātrus un kvalitatīvus tulkošanas darbus dažādās valodās, kas atbilst mūsu prasībām. Varam ieteikt “POLYGLOT” tulkošanas biroju, kā kvalitatīvu pakalpojuma sniedzēju.

/

Radisson Blu


Tā kā Radisson Blu viesnīcu galvenā mērķauditorija ir ārzemju tūristi, tad tulkošanas pakalpojumi mūsu uzņēmumiem ir ļoti būtisks un nepieciešams pakalpojums. Ar tulkojumu biroju POLYGLOT sadarbojamies jau vairāk nekā gadu un ar sadarbību esam ļoti apmierināti. Tulkojumi ir kvalitatīvi, komunikācija ir viegla un patīkama un, kas pats galvenais, tulkojumi tiek veikti ātri un īsos termiņos.

/

Balticom


Vienmēr ātri un precīzi, sadarbojamies vairākus gadus. Ļoti atsaucīga un operatīva apkalpošana. Pateicamies tulkojumu birojam POLYGLOT par lielisku sadarbību.

/

RBSSKALS


Prieks par tādu sadarbības partneri kā POLYGLOT tulkojumu birojs! Vienmēr ātri, elastīgi, pretimnākoši, ar individuālu pieeju katram gadījumam!


POLYGLOT tulkošanas birojs piedāvā

Tulkošanas pakalpojumi

Tulkojumu birojs POLYGLOT piedāvā plašu pakalpojumu spektru kā rakstiskā, tā arī mutiskā tekstu un dokumentāciju tulkošanā no svešvalodām uz latviešu/krievu, kā arī otrādi.

Mutiskā tulkošana

Mūsdienu globālā biznesa nosacījumos mutiskie tulkojumi ir kļuvuši par pieprasītākajiem un vienlaikus sarežģītākajiem tulkošanas pakalpojumiem. Tulka nozīme arvien pieaug.

Tulkošanas nozares

Diplomētie POLYGLOT tulkojumu biroja speciālisti garantē dažādas tematikas kvalitatīvu tekstu tulkojumu, sākot ar reklāmas brošūru un beidzot ar sarežģītiem tehniskiem rasējumiem.